وکیل در شمال تهران

کمتر کسی وجود دارد که در طول عمر خود چندین مرتبه مجبور به مراجعه به دادگستری و دفاع از دعاوی مطروحه علیه خود یا طرح دعوا علیه دیگران نگردد،وکلای دادگستری اشخاصی هستند که می توانند شما را در این زمینه راهنمایی و یا همراهی نمایند،اهمیت داشتن وکیل صرف نظر از جلوگیری از طولانی شدن روند رسیدگی نیل به نتیجه یا آگاهی از نحوه صحیح تلاش برای نتیجه مطلوب است.

دعاوی و خدمات حقوقی

در زمینه کیفری :قتل،آدم ربایی،خیانت در امانت،جعل سند،کلاهبرداری،……

در زمینه حقوقی:آثار قراردادها،الزام به ایفای تعهدات قراردادی،خلع ید از ملک،مزاحمت و ممانعت از حق ملکی،طلاق و آثار آن،…..

استفاده از مشاوره وکلای دادگستری کمتیرین نفعش آگاهی از آثار دعاوی حقوقی در جریان و ترسیم بهترین و بدترین اتفاقات آینده است.

دفتروکالت در شمال تهران

از میان دفاتر وکالت موجود در منطقه شمال تهران انتخاب وکیل از دفتر وکالتی که تخصص ویژه در خصوص پرونده شما دارند و یا از نظر بعد مسافت به محل کار یا منزل شما نزدیک می باشند از اهمیت خاصی برخوردار است.

مشاوره حقوقی تخصصی

قبل از پذیرش وکالت در خصوص امر موضوع مراجعه لازم است وکیل یا وکلای مربوطه توسط مراجعین از جهات فنی و موضوعی پرونده امر آگاهی کامل داشته و توصیف درستی از مشکل برای ایشان صورت گیرد،تا در تطبیق احکام قانونی با موضوع پرونده و ارائه بهترین و سریع ترین راه حل قانونی موجود مراجعین را یاری نمایند.

تنظیم قرارداد،نگارش لایحه حقوقی

تمامی افراد جامعه روزانه درروابط اجتماعی،شغلی  وحتی خانوادگی خود مبادرت به انعقاد قرارداد ولو به صورت شفاهی می نمایند بدون در نظر گرفتن آثار قراردادها و امکان تخلف اطراف مقابل قرارداد از تعهدات خود.

مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری حسب دانش و تجربه خود پیوسته افراد را به انعقاد توافقات خود به صورت مکتوب و نیز اخذ مشاوره قبل از اقدام به انعقاد قرارداد توصیه و دلالت می نمایند.

حسن نگارش کتبی قرارداد ها

۱.جنبه اثبات و سهولت استناد به قرارداد

۲.عدم امکان افزودن یا کاستن از موضوعات مورد توافق و شروط ضمن عقد

۳.اعتبار دادن محاکم و دادگاه ها به قرارداد های کتبی

تنظیم قرارداد توسط وکیل

با توجه به تجربه وکلای دادگستری در مراجعه به دادگاه ها و طرح دعاوی در زمینه های گوناگون مالی و غیر مالی تنظیم قراردا توسط وکیل از این مزیت برخوردار است،که وکیل نگارنده قرارداد می تواند موقعیت های آتی را و همچنین امکان بروز مشکلات حقوقی نسبت به موضوع قرارداد را سنجیده و حقوق شمارا به نحو احسن در نگارش قرارداد مراعات نماید.

بسیاری از دعاوی ناشی از قرارداد ها در محاکم به این دلیل طرح و منتهی به صدور حکم محکومیت می شود که نگارش قرارداد با توجه به قواعد قانونی و در نظر گرفتن امکان بروز اختلاف بین متعاملین در آتیه تنظیم و امضا نگردید اند.

دعاوی کیفری تخصصی

قتل.آدم ربایی.کلاهبرداری و انتقال مال غیر.جعل و استفاده از سندمجعول.خیانت درامانت از دعاوی کیفری می باشند که در تخصص دفتر وکالت ما بوده و پرونده های موفق بسیاری درزمینه های فوق توسط وکلای دفتر وکالت ما انجام شده است

نگارش قرارداد،انواع قراردادها

با توجه به پذیرش اصل رضایی بودن عقود و اصل آزادی قراردادی در حقوق ما عملا شمار انواع قرارداد ها کاری دشوار و بی نتیجه است،لذا مهم ترین عناوین قراردادی رایج موارد ذیل است؛

قرارداد پزشکی

قرارداد مالی

قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد بیع

قرارداد صلح قرارداد هبه

قرارداد جعاله و………

وکیل در شمال تهران.وکیل در شمال تهران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *