وکیل کیفری در شمال تهران

وکیل کیفری در شمال تهران مشاوره حقوقی و وکالت شما را در مراجع قضایی جزایی به عهده می گیرد اما انتخاب وکیل امری خطیر و نسبتا دشوار است.

طرح شکایت از رفتارهای مجرمانه واقع شده و پیگیری شکایت مطروحه در دادسراهای عمومی و انقلاب و محاکم کیفری بدوی و تجدیدنظر محتاج به داشتن دانش حقوقی در زمینه حقوق جزا و تجربه عملی در این زمینه می باشد ،دفتر وکالت ما می تواند با تیم حقوقی مجرب خود که غالبا دانش آموخته حقوق جزا و جرم شناسی می باشند شما را در طرح دعوا و دفاع از اتهامات مطروحه یاری کند.

وکیل کیفری در زعفرانیه

جرائم علیه اموال از قبیل کلاهبرداری،خیانت در امانت ،سرقت،معامله مال مسروقه،انتقال مال غیر ،تصرف عدوانی،ممانعت از حق،مزاحمت ملکی،…..همه عناوینی است که معمولا در این زمینه طرح می شود ،شناخت شاکله جرائم علیه اموال و رویه قضایی دادسرا ها و دادگاه های صالح نقش اصلی در دفاع از اتهامات مربوطه و اثبات برائت یا مجرمیت دارد.

وکیل کیفری در نیاوران

جرائم علیه امنیت و آسایش عمومی علاوه بر جرائم علیه امنیت داخلی و خارجی که در فصل تعزیرات قانون مجازات اسلامی مواد ۴۹۸به بعد ،جرائمی مانند جعل ،غصب عناوین ،استفاده از سند مجعول،… می باشند که اعتماد به ظاهر رفتار و اسناد معاملاتی و شخصیت افراد را زایل می کند و سطح بی اعتمادی را در جامعه رواج می دهد،عموما جرائم فوق موضوع صلاحیت دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری دو محل وقوع جرم می باشند.

وکیل کیفری در تجریش

قانونا قبول ،معامله ،پذیرفتن،استفاده،اخفا،تصرف عواید حاصله از وقوع جرم را پولشویی گویند صرف نظر از اینکه این عنوان مجرمانه چگونه جرم انگاری گشته علت جرم انگاری آن فی الواقع تقبیح و برخورد با رفتار کسانی است که باعث ایجاد انگیزه مجرم اصلی جهت ارتکاب جرم می شوند.

وکیل کیفری در در ولنجک

عمده عناوین جرائم علیه اشخاص؛قتل،ضرب و جرح،قطع عضو،اسیدپاشی،سقط جنین،زورگیری،مزاحمت برای اشخاص،….می باشد،طرح اتهام در زمینه های فوق علیه اشخاص غالبا مسبوق به سابقه درگیری های قبلی ولو به شکل لفظی است معمولا بسیاری از شکایات مطروحه در جرائم علیه اشخاص دو سویه می باشد و هردو طرف مرتکب این رفتارها نسبت به یکدیگر گشته، و ثانیا اقدام به طرح شکایت علیه یکدیگر می کنند البته در مواردی شکایات مطروحه کذب بوده و به انگیزه های گوناگون از قبیل اخاذی،ترساندن طرف مقابل و …..می باشد.

وکیل کیفری

وکیل کیفری در واقع وکیل متخصص در پرونده های جزائی است که با توجه به علاقه و تجربه کاری خود می تواند مشاوره حقوقی در خصوص پرونده های کیفری به شما ارائه کند،تخصص در طرح شکایت کیفری و پیگیری آن و نیز دفاع از پرونده های کیفری اهمیت به سزایی دارد ،جنس دعاوی جزائی و پیچیدگی های هر دعوا نیل به نتیجه دلخواه مراجعین به دادگستری را متوقف به داشتن وکیل کیفری متخصص کرده لذا بهتر است قبل از اقدام با وکلای متخصص کیفری مشورت کنید.