وکیل در ولنجک

وکیل در ولنجک می تواند تمامی سوالات شما در خصوص مسائل حقوقی سهل و دشوارتان را پاسخ دهد.

دفتر وکالت ما قادر است کلیه نیازهای شما کاربران گرامی را در زمینه خدمات وکالت و داوری در مراجع قضایی و اداری برآورده نماید.

غالب دعاوی حقوقی قابل طرح در منطقه ولنجک تهران عبارت از آثار ناشی از معاملات،الزام به ایفای تعهدات،الزام به تنظیم سند رسمی انتقال ملک و خودرو تا دعاوی ناشی از اسناد تجاری از قبیل چک و سفته….است.

وکیل دعاوی کیفری در ولنجک،وکالت دعاوی جزایی در ولنجک

عمده دعاوی قابل طرح و مورد تقاضا در منطقه ولنجک مربوط به جرائم علیه اموال و مالکیت می باشد از قبیل:کلاهبرداری،انتقال مال غیر،تحصیل مال از طریق نامشروع،سرقت از منزل و خودرو و … دفتر وکالت ما با سابقه چندین ساله در زمینه دعاوی جزایی  به طور خاص  درولنجک می تواند شمارا در کلیه مراحل شکایت کیفری در کلانتری،دادسرا،شورای حل اختلاف و دادگاه های کیفری یک و دو همراهی نموده و خدمات حقوقی شایسته ای به شما ارائه نمایید.

دعاوی از قبیل قتل ،ضرب و جرح و جعل و استفاده از سند مجعول ،افترا،و فحاشی نیز از جمله دعاوی کیفری نادر در ولنجک می باشد که البته تیم حقوقی مجرب ماحاضر به قبول وکالت در زمینه های فوق الذکر می باشد.

وکالت دعاوی خانوادگی در ولنجک

انتقال دادگاه خانواده به منطقه ولنجک موجب گشته تا مراجعین زیادی در زمینه دعاوی خانوادگی در این محل وجود داشته باشد.

موارد صلاحیت دادگاه خانواده مختصرا این عناوین می باشد:

نفقه زوجه و طفل،طلاق،حضانت،گواهی عدم امکان سازش،تعیین ساعات ملاقات فرزند،سلب حضانت ،تغییر جنسیت ،مهریه،الزام به تمکین،غایب مفقود الاثر،حجر،قیمومت……

کلیه دعاوی موضوع صلاحیت دادگاه خانواده مورد تخصص وکلای خوشنام دفتر وکالت ما می باشد .

وکیل پایه یک دادگستری در ولنجک

شما می توانید کلیه دعاوی حقوقی،کیفری،ملکی،خانوادگی،دعاوی در صلاحیت داوری،قراردادها و آثار آن،دعاوی کارگر و کارفرمایی خود را به تیم حقوقی با تجربه و متخصص ما بسپارید .

وکیل ملکی در ولنجک

دعاوی مربوط به املاک و مالکیت غالبا در چند دسته قابل طرح می باشد ؛خلع ید از املاک،تصرف عدوانی،مزاحمت ملکی،ممانعت از حق در املاک،تخلیه ید مستاجر،سرقفلی،حق کسب و پیشه املاک تجاری،تعهدات ناشی از قراردادهای مشارکت ملکی،قراردادهای ساخت و ساز و دعاوی ناشی از آن ،شروط ضمن عقد قراردادهای ملکی از قبیل شرط داوری در قراردادهای مشارکت در ساخت و …. می باشد.

دعاوی  فوق را می توانید قبل از طرح با دریافت مشاوره اختصاصی از وکلای دفتر وکالت ما به نحو صحیح و سنجیده طرح نمایید.