وکیل طلاق

وکیل طلاق و مشاور حقوقی خانواده

وکیل طلاق و به طور کلی وکیل دعاوی خانوادگی به اقتضای تخصص و نوع دعاوی موضوع فعالیت خود نزدیکترین فرد به اشخاص دارای مشکلات خانوادگی بوده ،و مشاوره و توصیه های وکیل در حل مشکل به روش قضایی یا مصالحه از طریق سازش بسیار مفید می باشد.

وکیل طلاق بیشترین درخواست را دربین خانواده  ها داراست. پس از اینکه طرفین برای ادامه زندگی به بن بست رسیدند نهایت کار را در جدایی و طلاق می دانند، در اینجا وکیل طلاق بر خود وظیفه می داند که با مشخص کردن راه درست قضایی و حقوقی امر طلاق، اشتباهات این تصمیم گیری را کاهش دهد.

حقوق خود را بشناسیم و به آن احترام بگذاریم.

وکیل طلاق

شاید برای شما هم این سوال ها پیش آمده باشد که وکلای طلاق کیستند و باید دارای چه خصوصیاتی باشند؟ چرا موقعی که درخواست طلاق از طرف زن است داشتن وکیل طلاق با تجربه اهمیت بیشتری دارد؟ انواع طلاق چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟ عده زن به چه معناست؟ برای مشاروه با وکیل به کجا مراجعه کنیم؟

وکیل طلاق فردی است که سال ها تجربه در مورد دعوای خانوادگی و انواع طلاق ها را دارد و همه امور مربوطه از قبیل مهریه، جهیزیه، اجرت المثل، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح ، عده زن، حق رجوع مرد و مسائلی از این دست آشنایی کافی دارد.

وکیل طلاق در شمال تهران

عمده تقاضاهای طلاق که هم اکنون از طریق دفاتر خدمات قضایی در شمال شهر تهران ثبت می گردد در صلاحیت دادگاه خانواده ولنجک می باشد ،معمولا رسیدگی در دادگاه خانواده به طلاق و سایر موضوعات مربوط به موجب امر قانونگذار می بایست با سرعت و در مدت زمان بسیار کمی مورد رسیدگی قرار گیرد.

وکیل طلاق در شمال تهران،وکیل طلاق در ولنجک،وکیل طلاق در زعفرانیه،وکیل طلاق در تجریش،وکیل طلاق در نیاوران،وکیل متخصص طلاق در نیاوران

دستور موقت در دادگاه خانواده

به دلالت نص ماده ۷قانون حمایت از خانواده دادگاه ها صرف نظر از اصل دعوای طلاق با مطالبه اصحاب دعوا در موضوعاتی از قبیل نگهداری و ملاقات طفل،نفقه زن و محجور،می بایست نظر به فوریت امر قبل از تعیین تکلیف راجع به اصل دعوا دستور موقت صادر نمایند ،وکیل طلاق می تواند شمارا در استیفای حقوق خود در این زمینه یاری نماید.

وکیل طلاق ایرانیان خارج از کشور

ایرانیان مقیم در خارج از کشور در صورتی که متقاضی طلاق باشند می بایست مبادرت به ثبت طلاق در کنسولگری های ایران بنمایند پس از ارائه گواهی اجرای صیغه طلاق ،لیکن زوجه برای استیفای حقوق مالی خود می بایست به دادگاه های ایران مراجعه نماید و زوج نیز می بایست جهت اثبات و استفاده از آثار آن در محاکم خانواده ایران حکم تنفیذی اخذ نماید تا صحت مراتب طلاق به تایید مقامات قضایی برسد و آثار مربوط بر آن بار گردد.

صدور گواهی عدم امکان سازش

با ثبت دادخواست طلاق از طرف مرد و رسیدگی راجع به حقوق مالی زن ،نفقه و ملاقات و حضانت فرزند مشترک در صورت وجود و نیز ارجاع اختلاف جهت تلاش برای مصالحه و سازش طرفین دعوا دادگاه در نهایت مبادرت به صدور گواهی عدم امکان سازش جهت اجرای صیغه طلاق می نماید.