وکیل در شهرک غرب

بسیاری از مناسبات مالی و خانوادگی و کاری ممکن است درگیر مشکلات و معضلات حقوقی گردد،اصولا عاقلانه ترین کار تمهید راه حل مشکلات قبل از وقوع آن از طریق بهره گیری از خدمات مشاوره ای وکلای متخصص در زمینه مورد نظر است.

خدمات وکالت در شهرک غرب

تنظیم تخصصی قراردادهای بیع،صلح،هبه،مشارکت مدنی….

قبول وکالت در پرونده های کیفری نزد دادسراها و دادگاه های کیفری

قبول وکالت در پرونده های حقوقی در دادگاه های واجد صلاحیت

اعتراض به آرای حضوری و غیابی

ارائه مشاوره حقوقی تخصصی

وکالت انواع دعاوی در شهرک غرب

دعاوی بسیاری قابل طرح در محاکم می باشند عمده دعاوی مطروحه در این محله مربوط به دسته قراردادها از آثار بیع و صلح تا الزام به اجرای تعهدات قراردادی ،دسته دعاوی مربوط به مالکیت غیر منقول از قبیل خلع ید و قلع و نزع آثار تصرفات غاصبانه ،دسته حقوق کیفری از قبیل جرائم علیه اموال و اشخاص می باشد.

مشاوره حقوقی

قبل از تنظیم انواع قرارداد یا طرح هر گونه دعوا بهتر است‌از مشاوره حقوقی یک نفر وکیل پایه یک دادگستری بهره مند شوید ،بسیاری از اشتباهات حقوقی غیرقابل جبران و بازگشت می باشد چرا که امر موضوع اقدام مربوط به قوانین امری بوده و از لحاظ قانونی اقدام غلط قابل تصحیح نمی باشد .

وکیل پایه یک دادگستری در شهرک غرب

امروزه لزوم استفاده از خدمات وکلای دادگستری حقیقتی غیرقابل انکار می باشد،با تخصصی شدن وکالت در زمینه های مختلف از قبیل وکالت حقوقی،کیفری،ملکی،شرکت ها،جرائم خاص و….

دیگر بهتر است شما کاربران گرامی در انتخاب وکیل به سابقه و زمینه کاری وکلا دقت نمایید چرا که سرنوشت بسیاری از دعاوی را تجربه های قبلی وکیل شما در زمینه موضوع دعوا معین خواهد کرد.

دعاوی ملکی

طرح و دفاع از عمده دعاوی مربوط با املاک احتیاج به تجربه وکالتی در زمینه فوق دارد ،دعاوی از قبیل الزام به تنظیم سند رسمی ملک،اخذ پیام کار و صورتمجلس تفکیکی،خلع ید از املاک،رفع مزاحمت و ممانعت از ملک،الزام به تحویل ملک،تخلیه ید و سرقفلی ،دعاوی مربوط به اصل ۴۹……..نمونه هایی از دعاوی ملکی با تجربه موفق  وکلای دفتر وکالت ما می باشند.

دعاوی کیفری

زمینه اصلی کاری ما در دعاوی کیفری از دعاوی علیه اموال :کلاهبرداری،خیانت در امانت

جرائم علیه اشخاص:قتل ،آدم ربایی

جرائم علیه آسایش عمومی :جعل سند و امضا،استفاده از سند مجعول

وکیل در شهرک غرب.وکیل در شهرک غرب.وکیل در شهرک غرب