وکیل در سعادت آباد

کمتر کسی وجود دارد که در طول عمر خود چندین مرتبه مجبور به مراجعه به دادگستری و دفاع از دعاوی مطروحه علیه خود یا طرح دعوا علیه دیگران نگردد،وکلای دادگستری اشخاصی هستند که می توانند شما را در این زمینه راهنمایی و یا همراهی نمایند،اهمیت داشتن وکیل صرف نظر از جلوگیری از طولانی شدن روند رسیدگی نیل به نتیجه یا آگاهی از نحوه صحیح تلاش برای نتیجه مطلوب است.

دعاوی و خدمات حقوقی

در زمینه کیفری :قتل،آدم ربایی،خیانت در امانت،جعل سند،کلاهبرداری،……

در زمینه حقوقی:آثار قراردادها،الزام به ایفای تعهدات قراردادی،خلع ید از ملک،مزاحمت و ممانعت از حق ملکی،طلاق و آثار آن،…..

استفاده از مشاوره وکلای دادگستری کمتیرین نفعش آگاهی از آثار دعاوی حقوقی در جریان و ترسیم بهترین و بدترین اتفاقات آینده است

تنظیم قرارداد،نگارش لایحه حقوقی

تمامی افراد جامعه روزانه درروابط اجتماعی،شغلی  وحتی خانوادگی خود مبادرت به انعقاد قرارداد ولو به صورت شفاهی می نمایند بدون در نظر گرفتن آثار قراردادها و امکان تخلف اطراف مقابل قرارداد از تعهدات خود.

مشاوران حقوقی و وکلای دادگستری حسب دانش و تجربه خود پیوسته افراد را به انعقاد توافقات خود به صورت مکتوب و نیز اخذ مشاوره قبل از اقدام به انعقاد قرارداد توصیه و دلالت می نمایند.

حسن نگارش کتبی قرارداد ها

۱.جنبه اثبات و سهولت استناد به قرارداد

۲.عدم امکان افزودن یا کاستن از موضوعات مورد توافق و شروط ضمن عقد

۳.اعتبار دادن محاکم و دادگاه ها به قرارداد های کتبی

تنظیم قرارداد توسط وکیل

با توجه به تجربه وکلای دادگستری در مراجعه به دادگاه ها و طرح دعاوی در زمینه های گوناگون مالی و غیر مالی تنظیم قراردا توسط وکیل از این مزیت برخوردار است،که وکیل نگارنده قرارداد می تواند موقعیت های آتی را و همچنین امکان بروز مشکلات حقوقی نسبت به موضوع قرارداد را سنجیده و حقوق شمارا به نحو احسن در نگارش قرارداد مراعات نماید.

بسیاری از دعاوی ناشی از قرارداد ها در محاکم به این دلیل طرح و منتهی به صدور حکم محکومیت می شود که نگارش قرارداد با توجه به قواعد قانونی و در نظر گرفتن امکان بروز اختلاف بین متعاملین در آتیه تنظیم و امضا نگردید اند.

نگارش قرارداد،انواع قراردادها

با توجه به پذیرش اصل رضایی بودن عقود و اصل آزادی قراردادی در حقوق ما عملا شمار انواع قرارداد ها کاری دشوار و بی نتیجه است،لذا مهم ترین عناوین قراردادی رایج موارد ذیل است؛

قرارداد پزشکی

قرارداد مالی

قرارداد مشارکت در ساخت

قرارداد بیع

قرارداد صلح قرارداد هبه

قرارداد جعاله و………

تنظیم دادخواست،نگارش دادخواست

طریق اصلی تظلم خواهی و مطالبه حق در پرونده های حقوقی ثبت دادخواست است،دادخواست برگه چاپی مخصوصی است که توسط خواهان یعنی کسی که مدعیست دیگری حقوق او را تضییع یا انکار نموده یا از ادای آن خودداری می کند،ثبت و تقدیم به مقامات قضایی صالح می گردد.

نگارش صحیح دادخواست از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که بسیاری از دعاوی حقوقی صرفا به علت ایرادات شکلی یا عدم مطابقت محتوای دادخواست با نوع رابطه حقوقی طرفین محکوم به رد می باشند ،واز این طریق وقت و هزینه زیادی در دست خواهان می گذارند.

تنظیم دادخواست توسط وکیل

در پرونده های زیادی به علت های گوناگون از قبیل؛عدم تمکن مالی،فقدان ارزش موضوع دعوا ،عدم دسترسی به وکلای حرفا ای در محل دادگاه صالح …….افراد مجبور می شوند بدون حضور وکیل طرح دعوا نمایند ،در این موارد دست کم بهتر است جهت تنظیم دادخواست و آگاهی ولو سطحی از روند کار حقوقی در دادگاه از مشاوره وکلای دادگستری استفاده شود چرا که تنظیم دادخواست صحیح و تشخیص نوع اقدام اولیه نیمی از مسیر نتیجه مطلوب می باشد.

وکیل در سعادت آباد.وکیل در سعادت آباد.وکیل در سعادت اباد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *