وکیل در تجریش

خدمات وکالت دفتر وکالت ما تقریبا در بسیاری از زمینه های حقوقی مبتلابه می باشد،غالبا افرادی که دارای مشکلات حقوقی بوده و نیاز به مشاوره حقوقی یا استفاده از خدمات وکالتی در دادگاه و دادسرا می باشند در انتخاب وکیل دچار تردید و درنگ می باشند لذا بهتر است تخصص عملی وکلا راجع به آن موضوع مورد نیاز جهت انتخاب اصلح در نظر قرار گیرد.

وکیل پایه یک دادگستری در تجریش

اخذ مشاوره حقوقی در خصوص ابعاد حقوقی موضوعات روزمره از قبیل مسائل کاری و شغلی،خانوادگی،ارث و وصیت و الی آخر یکی از کارهای سنجیده است که افراد آینده نگر بیشتر انجام می دهند،شما کاربران گرامی می توانید به آسانی و با یک تماس از مشاوره تخصصی وکلای پایه یک دادگستری دفتر وکالت ما استفاده نمایید تا در اخذ تصمیمات حقوقی آگاه و سنجیده عمل نمایید.

وکیل تجریش

پاره ای از زمینه های کاری دفتر وکالت ما به قرار ذیل است؛

دعاوی املاک :خلع ید،الزام به تنظیم سند رسمی،تصرف عدوانی،مزاحمت ملکی و ممانعت از حق،دعاوی ملکی مربوط به اصل ۴۹قانون اساسی….

دعاوی کیفری:کلاهبرداری،خیانت در امانت،جعل و استفاده از سند مجعول،افترا و توهین ….

دعاوی خانوادگی:طلاق،حضانت،تغییر در جنسیت نفقه اولاد و اقارب،غایب مفقودالاثر…..

دعاوی حقوقی:تنظیم قرارداد،الزام به انجام تعهدات قراردادی ،ارث و وصیت،مطالبه وجه و خسارات ….

تنظیم قراردادها

در صورتی که شما کاربران گرامی تصمیم به انعقاد قرارداد در زمینه های گوناگون کاری و غیره کاری از قبیل قرارداد:بیع ،صلح،هبه،اجاره،قرض  رهن،مشارکت در ساخت،مشارکت مدنی و…را دارید اکیدا توصیه می شود از مشاوره تخصصی و تجربه یک نفر وکیل دادگستری آگاه به زمینه مربوطه استفاده نمایید چرا که تفسیر مطلوب بعدی در صورت حدود اختلاف در گروی تلاش و آگاهی امروز شما می باشد.

بهترین وکیل تجریش

دعاوی مربوط به ملک و دعاوی اصل ۴۹قانون اساسی

بسیاری از دعاوی مطروحه در منطقه تجریش مربوط به املاک و قراردادهای ملکی می باشد با توجه به قیمت گزاف ملک و عدم ثبات بازار نقل و انتقال املاک بسیاری از متعاملین متاسفانه پس از تنظیم پیش فروش یا قولنامه از انجام تعهدات خود استنکاف می کنند ،ناگفته مشخص است که علت این امر مربوط به افزایش ناگهانی قیمت مورد معامله می باشد.

بسیاری از املاک واقع در منطقه تجریش تهران یا سابقه شمولی در دادنامه های اصل ۴۹داشته یا فی الحال در دادگاه انقلاب تحت رسیدگی می باشند،وکلای دفتر وکالت ما سابقه قابل توجهی در دعاوی مربوط به اصل ۴۹ دارند لذا شما می توانید با اطمینان خاطر به ما مراجعه نمایید.

خدمات وکالت در تجریش

با توجه به استقرار مجتمع قضایی عدالت در منطقه تجریش وکلای بسیاری در دسترس شما قرار دارند اما انتخاب وکیل آشنا با رویه رسیدگی شعب دادگاه صالح انتخابی اصلح و شایسته تر است ،چرا که قانونا دادگاه ها در تفسیر از قوانین آزاد بوده و می توانند به دلخواه و مطابق شم قضایی خود رای صادر نمایند لذا آشنایی وکیل با روند هر شعبه از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

حضور وکیل در کنار موکلین در دادگاه و ارائه مشاوره حقوقی به موقع و درست سبب می گردد تا موکلین در اخذ تصمیم گیری و اقدام دچار تردید نگردند،پرونده های بسیاری با پیشنهاد مصالحه توسط یکی از طرفین دعوا معطل  می ماند چرا که طرف مقابل پیشنهاد به دلیل فقدان آگاهی حقوقی قادر به سنجش عواقب رفتار خود نبوده و نمی تواند تن به مصالحه دهد.

دفتر وکالت در تجریش،بهترین وکیل تجریش

شما می توانید از طریق آنلاین،تلفنی و حضوری از خدمات وکالتی و مشاوره تخصصی ما استفاده کنید